Makino Seiki CNV2-50G(GS)
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Tool & Cutter |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 20.470" 519.940mm |
|---|---|
| OD Max Grinding Diameter(s): | 11.020" 279.910mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 20.470" 519.940mm |
|---|---|
| Cross: | 9.840" 249.940mm |
| Vertical: | 11.020" 279.910mm |
IS THIS YOUR COMPANY?