Makino Seiki CNV-1200B
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Special Purpose |
| Grinding Length: | 47.240" 1200.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 2.760" 70.000mm |
| Grinding Width: | 3.940" 100.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 47.240" 1200.000mm |
|---|---|
| Cross: | 12.600" 320.000mm |
| Vertical: | 9.840" 250.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?