Makino Seiki CNS 2
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Tool & Cutter |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 3.940" 100.000mm |
|---|---|
| OD Max Grinding Diameter(s): | 3.150" 80.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 11.810" 299.970mm |
|---|---|
| Cross: | 11.810" 299.970mm |
| Vertical: | 3.930" 99.820mm |
IS THIS YOUR COMPANY?