Makino Seiki CNJ3-50
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Tool & Cutter |
| CNC Model: | Fanuc 16MB |
| Grinding Length: | 25.590" 650.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 13.780" 350.000mm |
| OD Max Grinding Diameter(s): | 13.780" 350.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 25.000" 635.000mm |
|---|---|
| Cross: | 11.810" 300.000mm |
| Vertical: | 12.600" 320.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?