Mello P36
| Machine Operation: | Manual |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 23.620" 600.000mm |
|---|---|
| Grinding Depth: | 14.960" 380.000mm |
| Grinding Width: | 14.570" 370.000mm |
| Table Length Dimension: | 23.620" 600.000mm |
| Table Width Dimension: | 11.810" 300.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 24.410" 620.000mm |
|---|---|
| Cross: | 14.570" 370.000mm |
| Vertical: | 14.960" 380.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?