Victor ZNC-1560
| Frame Type: | "C" |
|---|---|
| Submersible: | Standard |
| Max Part Size (L x D x H): | 100.000" x 44.000" x 30.000" 2540.000mm x 1117.600mm x 762.000mm |
|---|---|
| Table (L x D): | 68.000" x 32.000" |
| Worktank (L x D x H): | 102.000" x 45.000" x 36.000" |
| Power Supply Mean: | 60 |
|---|---|
| Power Supply Peak: | 120 |
| Number Of Axes: | 3 |
|---|---|
| X Axis Travel: | 60.000" |
| Y Axis Travel: | 24.000" |
| Z Axis Travel: | 18.000" |
IS THIS YOUR COMPANY?