IZK KN-113B
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Fanuc |
| Grinding Length: | 11.810" 300.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 1.180" 30.000mm |
| Grinding Width Opt: | 1.970" 50.000mm |
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.160" 4.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 2.760" 70.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s) Opt: | 4.330" 110.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
||||||||
| Workhead: |
|
| Longitudinal: | 11.810" 300.000mm |
|---|
IS THIS YOUR COMPANY?