TOYO T-11C-50
| Machine Operation: | CNC |
|---|---|
| Grinder Type: | Cylindrical-ID |
| CNC Model: | Toyomatic |
| Grinding Depth: | 4.920" 125.000mm |
|---|---|
| ID Min Grinding Diameter(s): | 0.240" 6.000mm |
| ID Max Grinding Diameter(s): | 1.970" 50.000mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 4.920" 125.000mm |
|---|---|
| Cross: | 0.980" 25.000mm |
IS THIS YOUR COMPANY?