Jakobsen 1832
| Machine Operation: | Semi-automatic |
|---|---|
| Grinder Type: | Surface-Recip |
| Grinding Length: | 32.000" 800.000mm |
|---|---|
| Grinding Width: | 20.000" 500.000mm |
| Table Length Dimension: | 32.000" 812.800mm |
| Table Width Dimension: | 18.000" 457.200mm |
| Grinding Wheel: |
|
||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wheel Head: |
|
| Longitudinal: | 32.000" 812.800mm |
|---|---|
| Cross: | 20.400" 510.000mm |
| Vertical: | 26.000" 660.400mm |
IS THIS YOUR COMPANY?